kancelaria-adwokacka-lublin.pl

Pod tym adresem internetowym (kancelaria-adwokacka-lublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak powstają treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy kwestie, które zainteresują przyszłych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!