kancelaria-adwokacka-lublin.pl

Pod tym adresem internetowym (kancelaria-adwokacka-lublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje fotografie, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to sprawnie wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!